НА ВОЛИНІ ДВІ ШКОЛИ ПІД'ЄДНАЮТЬ ДО БАЗИ ДАНИХ ЕЛЕКТРОННИХ ОСВІТНІХ РЕСУРСІВ...
/2013-03-21 15:13:24/
Дві школи Волині - Луцька спеціалізована школа №1 та загальноосвітня школа №2 Новолинська обладнають сучасними комп’ютерами. Так, вони візьмуть участь в першому етапі національного проекту «Відкритий світ», який передбачає створення сучасної освітньої комунікаційної мережі на базі широкосмугового радіодоступу 4-го покоління, - інформують “Волинські новини”. Це, мовляв, дасть змогу створити єдиний освітній простір, підвищити якість освіти, забезпечити доступність до якісної освіти та спадкоємність рівнів освіти (дошкільної, початкової, середньої, вищої, позашкільної, професійно-технічної та післядипломної). Стартує проект 20-ого квітня. Про це стало відомо під час селекторної наради з представниками уряду 20 березня.
За словами віце-прем’єр-міністра України Олександра Вілкула, перший етап проекту передбачає не тільки встановлення комп’ютерної техніки та відповідного програмного забезпечення, а й під’єднання до бази даних електронних освітніх ресурсів. Він повідомив, що в Україні для першого етапу реалізації національного проекту «Відкритий світ» відібрали 55 загальноосвітніх шкіл. На фінансування їх технічного забезпечення для використання електронних освітніх ресурсів Урядом виділено 65 мільйонів гривень. Голова Державного агентства з інвестицій та управління національними проектами України Владислав Каськів розповів, в рамках проекту за три роки вся система освіти має отримати інтерактивний мультимедійний формат навчання і з її допомогою стане можливим ліквідувати ті вади, які існують в середній освіті України. «Доступ до контенту буде на всіх мовах до кращих навчальних планів, що дасть змогу, щоб в тих школах, де є слабка матеріальна база, слабка компетенція та рівень вчителів, практично кожній дитині, незалежно, де вона знаходиться чи в селі, чи в місті дати шанс отримати якісну освіту, бути конкурентноздатним», - наголосив Каськів. За словами посадовця, з 20 квітня розпочнеться постачання обладнання в 55 шкіл України. Школи підбирали за принципом кращої технічної підготовки, кваліфікації вчителів, які можуть модерувати ці знання, наявність Інтернету.
Представники шкіл, зокрема, пройшли підготовку, яку проводили представники кампаній Microsoft та Intel для вчителів. «Кожен учень 7-го класу отримає персональний комп’ютер, який буде з’єднаний з інтерактивною мультимедійною дошкою і все буде зав’язане на цифрову хмару, де всі уроки в інтерактивному режимі можна буде отримати у вільному доступу», - змальовує перспективи нових шкіл представник уряду.
|